Facebook RSS
Home Bez kategorii Luiza Ganczarska w Ukrytym Mieście

Luiza Ganczarska w Ukrytym Mieście

Published on 28 lutego 2013, by in Bez kategorii.

 

Zapraszamy serdecznie na koncert Luizy Ganczarskiej, dziewiętnastoletniej piosenkarki obdarzonej mocnym, dojrzałym głosem, która jest jednocześnie kompozytorką i autorką tekstów swoich piosenek. Obecnie przygotowuje się do wydania swojej pierwszej, autorskiej płyty.

Luiza PLAKAT

Twórczość Luizy jest uniwersalna i nie ogranicza się do jednego gatunku muzyki. W jej repertuarze można znaleźć pop, rock i reggae, ale słychać też brzmienia muzyki elektronicznej i gospel. Luiza czerpie inspirację wprost z codzienności, z uważnej obserwacji otoczenia. Przygląda się swoim reakcjom i odczuciom, by potem utrwalić je w swoich utworach.

 

Ukryte Miasto, ul. Noakowskiego 16 (przy gmachu głównym Politechniki Warszawskiej)

9 marca 2013. r, o godz. 20.

BILETY

20 zł normalny, 10 zł studenci

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: 22 270 23 88, 607 334 686 i mariusz@ukrytemiasto.com

 

O LUIZIE

Jej przygoda z muzyką zaczęła się dość wcześnie – zanim powiedziała „mama” i „tata”, mówiła „muzyka”. Już jako trzyletnia dziewczynka, siadała przy klawiszach i odkrywała czym jest ich brzmienie. Zamykała się w pokoju i godzinami mogła z niego nie wychodzić wymyślając swoje pierwsze piosenki.

Mając 6 lat nauczyła się grać „Preludium Bacha” ze słuchu. Z tym też utworem w 2002 roku wybrała się na rekrutację do Państwowej Szkoły Muzycznej w Łańcucie. Niestety, była wyjątkowo upartym dzieckiem i wytrzymała tam jedynie rok. Na scenie pierwszy raz wystąpiła w roku 2002 mając 8 lat w łańcuckim Miejskim Domu Kultury, choć jeszcze wtedy była to dla niej kara. Przed każdym występem powtarzała sobie „nigdy więcej”, a dzisiaj mając 18 lat, nadal śpiewa i nie zamierza przestać. Scena jest dla niej jak drugi dom.

Komentowanie nie jest możliwe.
Newsletter Powered By : XYZScripts.com